Kolejne za 1 dzień
Rozwiąż quiz Zaproponuj miejsce

Zachód słońca na plaży w Łebie

Jeszcze kilkanaście lat temu Łeba była niewielkim, nieco sennym miasteczkiem. Obecnie to jeden z najchętniej odwiedzanych, tętniący życiem kurort wypoczynkowy, który każdego roku przyciąga tysiące turystów z całego kraju.

Choć Łeba może poszczycić się prawdziwym bogactwem atrakcji, największe triumfy popularności niezmiennie co sezon święci piękna, szeroka i piaszczysta plaża. W Łebie zagospodarowano trzy plaże, oznaczone kolejno pierwszymi literami alfabetu, przy których funkcjonują strzeżone kąpieliska.

Z uwagi na najlepszą lokalizację i świetnie rozwiniętą infrastrukturę, spędzający urlop w Łebie najczęściej wybierają plażę A. Kąpiele słoneczne możemy urozmaicić przejażdżką na skuterze wodnym czy bananie, natomiast głodni, ale już niekoniecznie wrażeń, do swojej dyspozycji mają liczne smażalnie, kawiarnie i inne punkty gastronomiczne.

Nie mniejszym uznaniem cieszy się plaża B, która, mimo że jest bardziej oddalona od centrum, oferuje również szereg rozrywek i udogodnień. Jej ogromnym atutem jest także bliskość szlaku na słynne ruchome wydmy. Z kolei plaża C jest doskonałą alternatywą dla osób poszukujących wytchnienia od panującego w sezonie zgiełku i pragnących rozkoszować się szumem morskich fal.

Ale plaża w Łebie nie jest tylko miejscem odpoczynku i rekreacji. Wieczorami spotkać tu wielu wczasowiczów, chcących zobaczyć zachód słońca, wspaniały spektakl natury, zapisujący się w pamięci turystów na długie miesiące. A stęsknieni za tym sielankowym obrazkiem mogą przywołać wakacyjne wspomnienia, oglądając zachód słońca na plaży w Łebie filmowany z drona.

Chcesz osobiście zobaczyć to miejsce? Sprawdź noclegi Łeba i okolica

Zachód słońca na plaży w Łebie - lokalizacja obiektu na mapie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *Ostatnio dodane miejsca:

Dodany: 2018-01-12
Stacja Narciarska Olczań-Ski

Stacja Narciarska Olczań-Ski

Olczań-Ski to kompleks narciarski w Bukowinie Tatrzańskiej w skład którego wchodzi pięć odrębnych wyciągów.

Stacja do dyspozycji turystów oddaje wyciąg krzesełkowy, wyciągi orczykowe oraz oświetloną, sztucznie naśnieżaną i codziennie ratrakowaną trasę.

Przy stacji funkcjonują szkółka narciarska, ...

Dodany: 2018-01-09
Stacja Narciarska Koziniec - Czarna Góra

Stacja Narciarska Koziniec - Czarna Góra

Czarna Góra to miejscowość leżąca w sąsiedztwie Bukowiny Tatrzańskiej i Białki Tatrzańskiej. W Stacji Narciarskiej Koziniec narciarze i snowboardziści mają do dyspozycji cztery trasy o różnym poziomie trudności.

W ośrodku znajduje się również klimatyczna karczma serwująca regionalne potrawy. Świetnym ...

Dodany: 2018-01-02
Ośrodek Narciarski Harenda w Zakopanem

Ośrodek Narciarski Harenda w Zakopanem

Ośrodek Narciarski Harenda usytuowany jest w pobliżu Zakopianki. Do dyspozycji miłośników sportów zimowych oddaje zespół wyciągów, 6 świetnie zagospodarowanych tras narciarskich oraz trasę biegową.

W kompleksie funkcjonuje szkółka narciarska oraz wypożyczalnia sprzętu, natomiast po całodziennym szusowaniu ...

Dodany: 2017-12-19
Stacja narciarska Kaniówka

Stacja narciarska Kaniówka

Stacja Narciarska Kaniówka to kompleks narciarski w górnej części Białki Tatrzańskiej. Trasy narciarskie położone są na wschodnim zboczu Horników Wierchu (926 m. n. p. m.).

W kompleksie Kaniówka do dyspozycji narciarzy jest pięć wyciągów: w tym 4-osobowa kolej krzesełkowa, trzy wyciągi orczykowe i ...

Dodany: 2017-12-12
Stacja Narciarska Jurgów-SKI

Stacja Narciarska Jurgów-SKI

Stacja Narciarska Jurgów-Ski usytuowana jest